Znamy nazwiska finalistów i laureatów 47. Olimpiady Artystycznej!

fot. Ewa Behrens-Nowakowska

Po długiej przerwie w końcu mogliśmy się z Wami zobaczyć. Gratulujemy wszystkim laureatom, finalistom, a także ich opiekunom! Ogromna praca została uwieńczona sukcesem. Mamy nadzieję, że niedaleka przyszłość przyniesie Wam ich jeszcze więcej.

Dziękujemy także instytucjom zaangażowanym w organizację olimpiady:

  • Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie 
  • Muzeum Narodowemu w Warszawie
  • Uniwersytetowi Muzycznemu Fryderyka Chopina
  • Instytutowi Sztuki Polskiej Akademii Nauk

Podziękowania należą się również wspaniałym wolontariuszom z Samorządu i Studenckiego Koła Naukowego Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Miło, że do nas wracacie!

Klucze i arkusze eliminacji centralnych

46. Eliminacje szkolne – arkusze i klucze

Eliminacje szkolne w trybie zdalnym

Szanowni Państwo,

w związku ze stałym wzrostem zakażeń COVID-19 podjęliśmy decyzję o organizacji eliminacji szkolnych w trybie zdalnym. Eliminacje szkolne odbędą się w tym roku za pośrednictwem platformy Testportal, z której korzystaliśmy rok temu.

Wkrótce opublikujemy nowy regulamin konkursu i termin testu próbnego.

46. Olimpiada Artystyczna

Z radością zawiadamiamy, że rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji Olimpiady Artystycznej. W zakładce “Pliki do pobrania” mogą się Państwo zapoznać z aktualnym terminarzem i regulaminem konkursu.

Jesteśmy w trakcie aktualizacji pozostałych dokumentów – wszystkie informacje trafią na stronę konkursu przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Artystycznej!

Program Stypendiów Pomostowych

Zapraszamy do zapoznania się z programem Stypendiów Pomostowych, który polega na fundowaniu stypendiów na pierwszy rok dziennych studiów w polskich akademickich uczelniach publicznych, aby ułatwić uzdolnionej młodzieży ze środowisk wiejskich i małych miast rozpoczęcie nauki w szkole wyższej.

Program realizowany jest z powodzeniem od 19 lat. W końcu marca zostanie ogłoszona XX edycja. Informacje o Programie ukażą się na stronie internetowej http://www.stypendia-pomostowe.pl.

W dotychczasowych 19 edycjach Programu stypendia otrzymało ponad 17.000 uzdolnionych młodych ludzi wywodzących się ze środowisk wymagających edukacyjnego wsparcia, w tym ponad 1000 stypendystów to finaliści olimpiad przedmiotowych.

Ulotka:
https://www.stypendia-pomostowe.pl/wp-content/uploads/2021/03/Stypendia-Pomostowe-Ulotka-Olimpijczycy-2021_big.pdf