Klucze i arkusze eliminacji centralnych

46. Eliminacje szkolne – arkusze i klucze

Eliminacje szkolne w trybie zdalnym

Szanowni Państwo,

w związku ze stałym wzrostem zakażeń COVID-19 podjęliśmy decyzję o organizacji eliminacji szkolnych w trybie zdalnym. Eliminacje szkolne odbędą się w tym roku za pośrednictwem platformy Testportal, z której korzystaliśmy rok temu.

Wkrótce opublikujemy nowy regulamin konkursu i termin testu próbnego.

46. Olimpiada Artystyczna

Z radością zawiadamiamy, że rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji Olimpiady Artystycznej. W zakładce “Pliki do pobrania” mogą się Państwo zapoznać z aktualnym terminarzem i regulaminem konkursu.

Jesteśmy w trakcie aktualizacji pozostałych dokumentów – wszystkie informacje trafią na stronę konkursu przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Zapraszamy do udziału w Olimpiadzie Artystycznej!

Program Stypendiów Pomostowych

Zapraszamy do zapoznania się z programem Stypendiów Pomostowych, który polega na fundowaniu stypendiów na pierwszy rok dziennych studiów w polskich akademickich uczelniach publicznych, aby ułatwić uzdolnionej młodzieży ze środowisk wiejskich i małych miast rozpoczęcie nauki w szkole wyższej.

Program realizowany jest z powodzeniem od 19 lat. W końcu marca zostanie ogłoszona XX edycja. Informacje o Programie ukażą się na stronie internetowej http://www.stypendia-pomostowe.pl.

W dotychczasowych 19 edycjach Programu stypendia otrzymało ponad 17.000 uzdolnionych młodych ludzi wywodzących się ze środowisk wymagających edukacyjnego wsparcia, w tym ponad 1000 stypendystów to finaliści olimpiad przedmiotowych.

Ulotka:
https://www.stypendia-pomostowe.pl/wp-content/uploads/2021/03/Stypendia-Pomostowe-Ulotka-Olimpijczycy-2021_big.pdf

Linki do testów zdalnych

Mamy nadzieję, że do wszystkich zainteresowanych odnośniki do testów już dotarły. Jeżeli nie, sprawdźcie folder spam. Jeżeli tam także nie będzie, to piszcie do nas na olimpiada@muzeum-wilanow.pl. Podajcie od razu sekcję, okręg i szkołę – będzie nam łatwiej sprawdzić Wasze dane. Nie zwlekajcie z tym do ostatniej chwili!

Uruchamiamy także specjalne dyżury:

  • poniedziałek, 7 grudnia, godz. 12.30-15.30
  • wtorek, 8 grudnia, godz. 8.00-13.00

Możecie w te dni dzwonić do nas: 511 261 829