Polecamy

Dzieje się! || Odnośniki || OA w mediach

Każdy z finalistów 44. Olimpiady Artystycznej otrzyma bon do wykorzystania w Gandalf.com.pl – Księgarnia Internetowa ( https://www.gandalf.com.pl/ ). Dziękujemy księgarni za udzielenie nam zniżki na zakup kart prezentowych. Mamy nadzieję, że wybrana przez Państwa książka pomoże w rozwijaniu zainteresowań i uprzyjemni wiosenne popołudnia.

Podpatrujcie olimpijską stronę na FB, bo jeszcze dziś opublikujemy zdjęcia ze ścianek. Prosimy Was o jeszcze odrobinę cierpliwości 😉

Opublikowany przez Olimpiada Artystyczna na 14 kwietnia 2017

Olimpiada Artystyczna współpracuje przede wszystkim z:  Ministerstwem Edukacji Narodowej, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Muzeum Narodowym w Warszawie, Uniwersytetem Muzycznym. Współpracują z nami: „Spotkania z Zabytkami”, Forum Edukatorów Muzealnych, „Mówią Wieki”. Chętnie odwiedzamy również Narodową Galerię Sztuki „Zachęta” i Muzeum Sztuki Współczesnej w Warszawie. W roku 2015 do grona przyjaciół Olimpiady Artystycznej dołączyła fundacja MEACULTURA. Współpracujemy z księgarnią „Camera di Foto. Muzyka dawna i rzeczy piękne” oraz z wydawnictwem Arkady. Grono naszych przyjaciół systematycznie się powiększa. Cieszymy się, że tak wiele osób i instytucji jest przychylnych idei Olimpiady Artystycznej!

Dziękujemy za 41. edycję Olimpiady Artystycznej. Gratulujemy wszystkim!

Opublikowany przez Olimpiada Artystyczna na 13 kwietnia 2017