Drodzy Uczniowie!

Już znacie wyniki eliminacji szkolnych. Chcemy, żebyście wiedzieli, że niezależnie od uzyskanej punktacji osiągnęliście już sukces. Dlaczego? Po pierwsze bardzo dużo się nauczyliście. Zdobyta wiedza i rozbudzone zainteresowania zostaną z Wami i nic tego nie zmieni. Mamy nadzieję, że każdy z Was ma poczucie, że warto było zmierzyć się z eliminacjami szkolnymi. Po drugie przezwyciężyliście stres i przy każdym kolejnym egzaminie będzie Wam już łatwiej. To bardzo cenne doświadczenie.

 

Wszystkim, którzy przeszli weryfikację serdecznie gratulujemy. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie się z Wami w Warszawie podczas jubileuszowego finału. Zanim jednak to nastąpi, czekają Was eliminacje okręgowe. Trzymamy za wszystkich kciuki! Aby ułatwić przygotowania, opracowaliśmy rozmaite materiały.

Polecamy Wam serdecznie zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi pracy pisemnej na eliminacjach okręgowych:

Wskazówki dla uczniów – praca pisemna na eliminacjach okręgowych

Przygotowując się do części ustnej warto przeczytać krótki przewodnik „Przygotowanie tematu własnego” oraz poradnik „Jak radzić sobie ze stresem”. Rozłóżcie sobie naukę w czasie i pamiętajcie, żeby robić sobie przerwy. Przed samymi eliminacjami wypocznijcie solidnie. 8 lutego musicie mieć oczy i uszy szeroko otwarte.

 

[wpdm_file id=133]

[wpdm_file id=91]

 

Powodzenia!

20140905_154847

 

Katarzyna Liwak-Rybak

Kierownik Biura Organizacyjnego Olimpiady Artystycznej

 

 

 

Magdalena Herman

Magdalena Herman

Zastępca Kierownika Biura Organizacyjnego Olimpiady Artystycznej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy: